Wynajem PhotoBusa

stary bus do ślubuNasz PhotoBus to wyjątkowa fotobudka przygotowana z myślą o imprezach plenerowych, zwłaszcza w klimacie retro, rock and rolla, pin-up i PRL. Wszystkie zdjęcia robimy siedząc na tylnej kanapie w odnowionym wnętrzu! Podobnie jak w przypadku naszych standardowych fotobudek zapewniamy nielimitowane zdjęcia i wydruki wszystkich kadrów, wysoką jakość odbitek, wynajem gadżetów i megaprofesjonalną obsługę. Bus jest oczywiście mobilny i dojedzie w każde miejsce w Polsce, chociaż z uwagi na swój wiek w dłuższe trasy wyrusza na lawecie 🙂

Ceny wynajmu ustalamy indywidualnie. Są oczywiście nieco wyższe niż w przypadku zwykłej fotobudki.

Nasze wymagania techniczne to właściwie tylko odpowiednia przestrzeń na ustawienie samochodu. Jesteśmy niezależni nawet od zasilania – mamy własny agregat prądotwórczy.

Jeśli chcesz wynająć Barkasa jako auto do ślubu, oczywiście jest też taka możliwość. Wynajem i przewóz robimy z pełną zgodnością z wymogami ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym.

Zapytanie najlepiej złożyć przez formularz kontaktowy lub mailowo (info@fotobudka.biz) podając termin i miejsce wynajmu.