Przygarnij busika

Nadszedł ten dzień, kiedy oficjalnie zaczynamy szukać nowego domku dla naszego busika… PhotoBus.pl, czyli pierwsza w Polsce fotobudka na oldschoolowych kółkach, czyli najsłodszy busik ever. Czyli nasza bardzo osobista marka i piękna przygoda. Z wielu względów postanowiliśmy zamknąć ten rozdział w życiu. Zrobiliśmy to z godnością i pozostając fair wobec klientów i lubicieli: wyznaczając sobie konkretną datę. Zrealizowaliśmy wszystkie zaplanowane wesela i eventy dając z siebie jak zawsze 100% i odstawiliśmy busika do garażu.

W tak zwanym międzyczasie mieliśmy dziesiątki pytań o to czy odsprzedamy busika. Przemyśleliśmy to i doszliśmy do wniosku, że zasługuje on na coś więcej niż samotne stanie w garażu. Przez lata dawał radość tysiącom gości na kilkuset weselach i fajnie gdyby mógł robić to dalej.

Co mamy do zaoferowania? Samochód – to oczywiste. Ale poza tym:

  • Markę (nazwę, logo, domeny photobus.pl i fotobus.pl, strona www, profile FB i Insta)
  • Sprzęt fotobudkowy (aparaty, lampy, drukarki – wszystko podwójnie w zapasie, kable, telewizor, licencję na oprogramowanie)
  • Dekoracje (ledon Photos, stare walizki, girlandy żarówkowe, nawet rower i inne dziwne rzeczy)
  • Wiedzę, how to, porady i wskazówki, od strony technicznej i biznesowej
  • Transport do dowolnego miejsca w Polsce

Oczywiście priorytetowo rozpatrzymy oferty osób, które zainteresowane są całością, a nie tylko autem.

Co do ceny – wszystko zależy od zakresu powyższych, sam samochód jest mocno nietypowy i rzadko widywany na ogłoszeniach w Polsce (przynajmniej w tym stanie). Coś tam chodzi nam po głowie i pewne propozycje już dostaliśmy. W każdym razie za propozycje typu “daję 30k i jutro jestem z lawetą” podziękujemy ;D

Jeśli jesteś zainteresowana/y napisz do nas na info@photobus.pl i koniecznie podaj swoją propozycję finansową. Chętnie pogadamy, spotkamy się w Lublinie i pokażemy cały ten majdan od najgorszej strony. Bez lukrowania. Busik stoi w garażu tak jak przyjechał z ostatniego wesela.

Chcielibyśmy, żeby trafił w dobre ręce, wciąż dawał radość i miał dobre życie <3

Trochę bezdusznych danych:

Barkas B1000

Rok produkcji 1986 (nie wygląda, prawda? Produkowany prawie bez zmian od 1961!)

Silnik 1.3 benzyna, czterosuw

Rejestracja na zwykłe białe blachy.

OC do 13.10.2022, przegląd do 6.07.2022

Przeszedł kompleksowy remont blacharsko-lakierniczy w latach 2013-2015 r.